OSTA PILET
LIITU FACEBOOKIS

LuxExpress toob Sind Riiast ja Vilniusest Simple Sessionile

LuxExpress toob soovijad Riiast ja Vilniuses soodushinnaga Simple Sessionile ja viib tagasi ka!
Soodushinna jaoks sisesta kood SIMPLESESSION17 luxexpress.eu kodulehel 🇱🇻🇱🇹🇪🇪

Tallinn – Riia (või tagasi) 5€
Tallinn – Vilnius (või tagasi) 10€

Täpsemad kampaaniareeglid:
ENG: https://luxexpress.eu/en/lux-express-brings-you-to-simple-session
LAT: https://luxexpress.eu/lv/lux-express-aizvedis-uz-simple-session
LIT: https://luxexpress.eu/lt/lux-express-kviecia-i-simple-session 

Simple Sessionil näeb võistluste vahel maailma parimate tõukeratturite trikke!

4. ja 5. veebruaril Saku Suurhallis toimuval Euroopa suurimal talvisel ekstreemspordifestivalil Simple Session näeb rulasõidu ja BMX-rataste põhivõistluste kõrval taas ka tõukerattasõitu.

Tallinna tulevad spetsiaalselt kohale maailmas üha menukamaks kasvava ning ka Eestis viimastel aastatel tõusujoones populaarsust kogunud ekstreemspordiala tipud. Lisaks demonstratsioonesinemisele kerkib Saku Suurhalli eraldi park tõukerataste tarbeks, kus Simple Sessioni külastajad saavad sõita, tutvuda oma iidolitega, õppide trikke ja nippe ning proovida uusi tõukerattaid.

Simple Sessionil näitavad tõukeratturid oma oskusi pühapäeval enne rulafinaale ning seda nii pargi- kui ka tänavastiilis. Suurbritanniast saabub Tallinna oma oskusi näitama hetkel valitsev maailmameister ning FISE 2016 võitja Jordan Clark. Eestit esindab näidisala tugevas konkurentsis 2014. aastal Euroopa meistriks kuulutatud, viimastel aastatel ohtralt maailma tipp võistlustel häid kohti noppinud ning novembrikuus UK Scoot Fest World Cup King of Street võistluselt võitjana naasnud Roomet Säälik. Ühe peaesinejana osaleb demonstratsioonil ka Richard Zelinka Tšehhist, kes on maailma reitingus 7. kohal ning Scootfest King of Bowl 2016 võitja.

Tõukerataste menu liigub ülesmäge juba 2000ndate algusest ning on tänaseks jõudnud võistlusspordi staatusesse ning muutunud rulatamise ja BMX-rataste kõrval üheks populaarsemaks nn linnaspordi alaks. Tõukeratastega sõidetakse, nagu ka BMXi ja rulaga, skateparkides ehk rämpidel ning tänavatel, samuti harrastatakse dirt-sõitu ehk sõitu maastikuobstaaklitel ning flatland-stiili ehk trikke lamedal pinnal. Rahvusvaheline tõukerattaliit korraldab maailmameistrivõistlusi alates 2012. aastast.

Simple Sessioni võistlustest võtab tänavu osa ligikaudu 150 rulatajat ning BMX-ratturit umbes 30 riigist, tehes sellest kõige rahvusvahelisema action-spordi sündmuse maailmas. Saku Suurhalli kerkib võistluse ajaks hiigelsuur ja unikaalne ühekordne võistluspark, mis ühendab tavaliselt väga erinevatel obstaaklitel ja linnamaastikel harrastatavate võistlusalade jaoks vajalikud nüansid üheks suurejooneliseks vaatemänguplatsiks.

Võistlused lööb lahti laupäev, 4. veebruar, mil terve päeva jooksul toimuvad Saku Suurhallis nii rula- kui ka BMXi kvalifikatsioonid ning sõitmas näeb kõiki võistlusele pääsenud Eesti sportlasi. Pühapäeval, 5. veebruaril vallutavad pargi juba sõelale jäänud võistlejaid, kelle osalusel kulmineerub Simple Session võimsate finaalidega, millele paneb punkti auhinnatseremoonia.

Simple Sessioni tulised rula- ja BMX-võistlused kolivad kevadest taas südatalve!

Viimasel paaril aastal publikut kevadkuudel hullutanud rulasõidu ja BMX-rataste suurvõistlus Simple Session kolib tuleval aastal taas talve, tuues ekstreemifännid ja maailma tippvõistlejad Saku Suurhalli tulist võistlust nautima 4. ja 5. veebruaril. Piletid tulevad Piletilevisse müügile täna kell 15.

Juba 17 aastat Eesti publiku talve ja kevadesse põnevust ja adrenaliini pumbanud ülemaailmselt tunnustatud BMX- ja rulavõistluse festivalipassid on kuni aasta lõpuni saadaval erihinnaga 25 eurot. Esmakordselt on eelmüügis ka ühe-päeva-piletid ning perepiletid, lisaks grupisoodustused suurematele seltskondadele.

Simple Sessionit saadab läbi pika nädalavahetuse pöörane peoprogramm ööklubides ja peopaikades üle Tallinna. Müügile tuleb ka väga piiratud kogus VIP-pääsmeid, mille komplekti kuulub lisaks eksklusiivsele ligipääsule võistlejate alale ka piiramatu peopakett ja Simple Sessioni kingikott.

Võistlusest võtab sel aastal osa ligikaudu 150 oma ala tippu umbes 30 riigist, tehes sellest kõige rahvusvahelisema action-spordi sündmuse maailmas. Saku Suurhalli kerkib võistluse ajaks unikaalne ja hiigelsuur võistluspark, mis ühendab mõlema võistlusala väga erinevad ning keerukad nüansid geniaalselt üheks vingeks vaatemänguplatsiks. Pargi autoriks on taas X Games’i, Red Bull Skylines’i, Nike Pro ja teiste maailma tippvõistluste number üks pargidisainer Nate Wessel.

Võistlused lööb lahti laupäev, 4. veebruar, mil terve päeva jooksul toimuvad Saku Suurhallis nii rula- kui ka BMXi kvalifikatsioonid ning sõitmas näeb kõiki võistlusele pääsenud Eesti sõitjaid. Pühapäeval, 5. veebruaril vallutavad pargi juba sõelale jäänud võistlejaid, kelle osalusel kulmineerub Simple Session võimsate finaalidega, millele paneb punkti auhinnatseremoonia. Mõlema ala finaalidest teeb eksklusiivselt suurejoonelise, põneva ja tehniliselt tipptasemel otseülekande taas Red Bull TV.

Esimene Simple Session toimus 2001. aastal Tartus ning on oma ala Euroopa suurima sisevõistlusena teinud kõrgtasemelisi otseülekandeid juba aastast 2006. Täna on Simple Session maailma ekstreemspordikalendris kanda kinnitanud kui üks oodatumaid, vaadatumaid ning enimkajastatud võistlusi, mis toob kokku tipptegijad ja tõusvad tähed igast ilma otsast ja annab kohalikele talentidele võimaluse võistelda absoluutsete parimatega. Veebiülekannet võistlusest jälgivad sajad tuhanded silmapaarid ning võistlust on lisaks lugematutele erialaväljaannetele kajastanud telekanalid NBC Sports, Extreme Sports Channel, Eurosport, ESPN, Fuel TV, Fox Sports ja MTV.

Competitor performs during Simple Session 2016 Estonia, Tallinn Estonia 1.May, 2016